Magazynier komisionowanie

Cena : Proszę o kontakt

Poszukujesz pracy!.Przeczytaj ofertę i zgłoś swoją kandydaturę!

POWER JOB CONSULTING -to Agencja Pośrednictwa Pracy ,która zajmuje się rekrutacją osób chętnych do podjęcia pracy w Niemczech w branży logistyki magazynowej .Obecnie oferujemy pracę dla pracowników

KOMISIONOWANIE NA MAGAZYNIE

MIEJSCE PRACY

Frankfurt nad Menem

OPIS STANOWISKA PRACY

-hurtownia mrożonek (system monitory,bez znajomości j,niemieckiego

-hurtownia owoce-warzywa (system słuchawkowy wymagana znajomość liczenia do 1000 po niemiecku plus umiejętność jazdy wózkiem elektrycznym)

-Komisjonowanie kompletacja wg.zamówień klienta

-pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki

-dbanie o stany magazynowe i utrzymanie czystości

-praca ja jedna zmianę 6-14,30 ( w obecnej chwili praca po 10 godzin dziennie)

WYMAGANIA

-nie wymagane doświadczenie przy komisionowaniu,przyuczenie na miejscu w języku polskim

-zaświadczenie o niekaralności

-dokładność i szybkość w wykonywaniu powierzonych zadań

-niewymagana znajomość j,niemieckiego

OFERUJEMY

-pierwsza umowa na 9 miesięcy

-praca w dobrze zorganizowanej firmie

-pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zameldowaniem i ubezpieczeniem

-niemiecka umowa o prace

-mieszkanie i dojazd do miejsca pracy koszt 250 euro miesięcznie

-ubrania robocze organizuje pracodawca

-opieka polsko języcznego koordynatora

-stawka podstawowa 10,15 do 14,00euro (plus system premiowy)

-dieta dzienna 6 euro netto (hurtownia mrożonek ) za obecność ,przy przepracowanym miesiącu bez opuszczonego dnia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny

0048 533622600

0048 533644600

Lub kontakt emeil

powerjob@vp.pl

powerjobconsulting@gmail.com

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z polityką prywatności firmy POWER JOB CONSULTING (dostępnej na naszej stronie internetowej) oraz zgodnie z obowiązującym prawem