Operator wózka widłowego

Cena : Proszę o kontakt

Poszukujesz pracy! Przeczytaj ofertę i zgłoś swoją kandydaturę!

POWER JOB CONSULTING -to Agencja Pośrednictwa Pracy, która zajmuje się rekrutacją osób chętnych do podjęcia pracy w Niemczech w branży logistyka magazynowa .Obecnie oferujemy pracę dla pracowników na stanowisko

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Posiadasz odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie? Nie czekaj i zgłoś już dzisiaj swoją kandydaturę.

Firma Power Job Consulting posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego numer 21808

MIEJSCE PRACY:

Frankfurt nad Menem

OPIS STANOWISKA PRACY:

załadunek i rozładunek towarów (euro palety)

kontrola rozładowanego towaru

transport materiałów wewnątrz magazynu wysokiego składowania

pobieranie i skanowanie towarów do wysyłki

prace magazynowe przy użyciu wózka widłowego-niski skład

dbanie o czystość w miejscu pracy

rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych

WYMAGANIA

doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

aktualne uprawnienia na wózki widłowe

podstawowa znajomość j.niemieckiego (mile widziana)

gotowość do pracy na 2 zmiany

aktualne badania

prawo jazdy kat B

OFERUJEMY:

niemiecka umowa o prace (pierwsza na 9 miesięcy )

składki i podatki odprowadzane w Niemczech

opieka polsko języcznego koordynatora

stawka 11,00 Euro brutto plus dieta 12,00 Euro

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny

0048 533622600

0048 533644600

Lub kontakt E-mail

powerjob@vp.pl

powerjobconsulting@gmail.com

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z polityką prywatności firmy POWER JOB CONSULTING (dostępnej na naszej stronie internetowej) oraz zgodnie z obowiązującym prawem.