08.08.2021
08.08.2021
1.09.2021

Kraków Adres : Gminna 131 , Klaver Cena : Proszę o kontakt 570901033 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Pakowanie orzechów i przypraw - praca w Holandii- od zaraz

Miejsce pracy:  Holandia, Bleiswijk, Utrecht, Nieuw Vennep

Oferujemy:

• Legalną pracę za granicą

• Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę

• Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:

•elastyczność

•komunikatywna znajomość języka angielskiego

•mile widziane prawo jazdy

•nie wymagane doświadczenie

•wymagane chęci i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

•Pakowanie orzechów, przypraw

•Order picker- magazyny z kwiatami

•Produkcja kompozycji kwiatowych

•Praca w magazynach

•Dla chętnych praca przy mięsie wieprzowym

Wszelkie formalności załatwiamy online. Zdobądź pracę nie wychodząc z domu!

Zadzwoń:

Dominika tel. +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Szukasz czegoś innego-

Izabela  tel. +48 731  901 913 mail: job2@klaverteam.com

Oliwia tel. +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.