Stolarz budowlany- ciesla konstrukcyjny

Cena : Proszę o kontakt

Poszukujesz pracy!.Przeczytaj ofertę i zgłoś swoją kandydaturę!

POWER JOB CONSULTING -to Agencja Pośrednictwa Pracy ,która zajmuje się rekrutacją osób chętnych do podjęcia pracy w Niemczech w branży budowlanej oraz logistyki magazynowej.

Posiadasz odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie?. Nie czekaj zgłoś już dzisiaj swoją kandydaturę

Firma Power Job Consulting posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego numer 21808

.Obecnie oferujemy pracę dla pracowników budowlanych na stanowisko

Cieśla konstrukcyjny-stolarz budowlany

ROZPOCZECIE PRACY

18.01.2021

MIEJSCE PRACY

Regensburg 93047

Opis stanowiska

  • -obróbka drewna

  • -montaż konstrukcji drewnianych (podłogi, drzwi, okna)

  • -obsługa maszyn i urządzeń stolarskich

  • -montaż konstrukcji wieńcowej, więźby dachowej oraz ich osadzanie

Wymagania

  • -doświadczenie przy prefabrykatach

  • -komunikatywna znajomość j niemieckiego (mile widziana )

  • -mile widziany własny samochód

Oferujemy

  • -wynagrodzenie dla osoby prowadzącej grupę 15,40 brutto plus 12 euro dzienna dieta za każdy przepracowany 8 godz dzień

  • -wynagrodzenie-

  • 12,55 brutto plus 24 euro dzienna dieta za przepracowany 8 godzinny dzień

  • -zatrudnienie na niemieckich warunkach-umowa z niemieckim pracodawcą

  • -składki i podatki odprowadzane w Niemczech

  • -płatny urlop

  • -możliwość cotygodniowych zaliczek

  • -możliwość pracy w nadgodzinach

  • -darmowe zakwaterowanie

  • -pełne ubezpieczenie socjalne

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny

0048 533622600

0048 533644600

Lub kontakt e-meil

powerjobconsulting@gmail.com

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z polityką prywatności firmy POWER JOB CONSULTING (dostępnej na naszej stronie internetowej) oraz zgodnie z obowiązującym prawem".